[Архів] Відбулися покази Lampa.doc у Кропивницькому

Теплого недільного вечора, 13-го серпня, завершився третій день Фестивалю документального кіно просто неба Lampa.doc у Кропивницькому.

Документальні фільми на Кропивницькому майдані
Документальні фільми на Кропивницькому майдані

До Кропивницького фестиваль завітав вперше та показав під зорями 12 сучасних документальних стрічок, знятих в Україні і Польщі. Представлені фільми були різні за хронометражем – від 7 до 90 хвилин, за стилістикою, про абсолютно різних людей – бо метою заходу є розвінчання міфів про документальне кіно, як щось нецікаве і нудне.

Натомість вдалось показати різноманіття документалістики та її неординарність. Можна вважати, що спроба привернути увагу до документального кіно у Кропивницькому була успішною. Бо за три фестивальні дні кінопокази відвідало майже 1000 мешканців міста.

Усі квитки продано 🙂

Жваво та невимушено пройшов також освітній блок фестивалю Lampa.doc, що складався з двох лекцій про історію документального кіно та сучасні тенденції в ньому від головного редактора видання Moviegram Лук’яна Галкіна. На тему практичного створення фільмів можна було поспілкуватись з молодими режисерками – Олександрою Чупріною та Анастасією Тихою. Перед початком бесід дівчата показували свої актуальні доробки, фільм Щоденник та Сіріус. А також, була можливість поспілкуватись вже з метрами кіно – Олегом Фіалко та Анною Акулевич.

Лук’ян Галкін допомагає Кропивничанам полюбити документальні фільми

Допомога в організіції фестивалю Обласною радою і Театром ім.Марка Кропивницького, що виявилася дуже дружньою і приємною локацією, а також реакція глядачів – надихнули команду і організаторів. Отож Фестивалю Lampa.doc-2018 у Кропивницькому бути! До зустрічі через рік, Кропивницький.